Beşibiyerde

Catalog:
Genre:
Yapım yılı: 2011
Etiketler:

Açıklama

“İçime Atıyorum Aşk” hasret bitiyor. Pop ve fantezi müziğin genç isimlerinden Doğuş, uzun bir aradan sonra muhteşem bir albümle geri döndü. Kendi tarzında 1 numara olacağını iddia ediyoruz. Doğuş, farklı yorumu ve güçlü sesiyle, bu yaza damgasını vuracak iddialı albümü “İçime Atıyorum Aşk” ile yeniden müzik listelerinde fırtına kopartmaya hazırlanıyor.

Beşibiryerde maxisingle ile hayranlarının karşısına çıkan Doğuş, sözü ve müziği kendisine ait beş özel parçasını sevenlerine sunuyor. Beşibiryerde olan maxisingle’ın adı şarkılarla özleşmiş durumda. Birbirinden özel ve birbirinden güzel beş şarkı siz müzik severlerin beğenisine sunuluyor.

Aranjörlüğünü ve müzik yönetmenliğini Koray Güler’in üstlendiği maxisingle’da şarkıların mixleri Erkan Hıdırbozan’a ait. Bu albüm günümüz dünyasının en gözde soundlarını içinde barındırak ve İç Anadolu’dan Güney Anadolu’ya, Doğu Anadolu’dan Ege’ye, 7’den 70’e bütün insanların dinleyebilmesi için titizlikle hazırlanan bir albümdür.

Albümün ilk video klip çalışması, albümle aynı adı taşıyan, söz ve müzik Doğuş imzalı “İçime Atıyorum Aşk” adlı parçaya çekilmiştir.

 1. İçime Atıyorum Aşk
  Söz & Müzik: Doğuş
 2. Bende Yok Sende Yok
  Söz & Müzik: Doğuş
 3. Ha Bugün Ha Yarın
  Söz & Müzik: Doğuş
 4. Kırıla Kırıla
  Söz & Müzik: Doğuş
 5. Yorgundur Yıllar
  Söz & Müzik: Doğuş